نیکوکاران فارس 3.5 میلیارد تومان به درمان کرونا کمک کردند

به گزارش وبلاگ هاپرسین، خبرنگاران/فارس مدیر عامل مجمع خیرین تامین سلامت استان فارس با اشاره به اهمیت نیکوکاری خصوصا در روزهای دشواری و سختی، از کمک 3.5 میلیاردتومانی این مجمع به بحث درمان کووید 19 خبر داد.

نیکوکاران فارس 3.5 میلیارد تومان به درمان کرونا کمک کردند

دکتر علی اکبر رامجردی، جمعه 15 فروردین گفت: نیک اندیشان عضو این مجمع علاوه بر کمک سه و نیم میلیارد تومانی در راستای درمان کووید19، برای تهیه 20 دستگاه تنفس مصنوعی موردنیاز در فارس کمپین کمک های پنج هزار تومانی را برای دریافت کمک های مردم راه اندازی کرده است.

رامجردی با اشاره به فعالیت 20 ساله مجمع خیرین سلامت استان فارس اضافه کرد: تا به امروز مبلغ یک هزار و 500 میلیارد تومان توسط این مجمع در حوزه سلامت مانند ساخت و ساز بیمارستان ها و خانه های بهداست و غیره هزینه شده است.

مدیر عامل مجمع خیرین تأمین سلامت فارس گفت: از کل کمک 3.5 میلیارد تومانی مجمع خیرین سلامت، 2 میلیارد تومان به دانشگاه علوم پزشکی و یک میلیارد مستقیما به سه بیمارستان حضرت علی اصغر (ع)، شهید چمران و شهید فقیهی اهدا شده است.

وی گفت: در راستای تشخیص و درمان سریع تر بیماران مبتلا به کرونا، دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیازمند 20 دستگاه تنفس مصنوعی است که قیمت هر یک از این دستگاه ها 150 میلیون تومان است، تا به امروز 6 دستگاه از طریق خیران برگزیده استان تقبل شده است و برای مابقی نیازمند کمک سایر خیران و مردم عزیز هستیم.

رامجردی با بیان اینکه همچنین 2 دستگاه سی تی اسکن به مبلغ 2 و نیم میلیارد تومان از دیگر موارد موردنیاز دانشگاه است، گفت: اگر فقط نیمی از مردم عزیز استان فارس هر کدام مبلغ 5 هزار تومان کمک کنند این مبلغ تأمین می شود، بنابراین تصمیم به برگزاری یک کمپین پنج هزار تومانی در فضای مجازی و رسانه ای گرفتیم.

مدیر عامل مجمع خیرین تأمین سلامت فارس بیان نمود: خیران و مردم عزیز می توانند از طریق شماره حساب 240147145 یا شماره کارت 5894637000044799 در تهیه دستگاه های موردنیاز همراهی کنند.

به گفته رامجردی تأمین و توزیع یکصد و 500 هزار ماسک n95، 15 هزار شیلد محافظتی و گان، تقدیر از یک هزار نفر از کادر درمان و همچنین تهیه ماسک n95 برای پاکبانان شیرازی با هماهنگی مجمع خیران شهرسازی از سری اقدامات مجمع خیرین تأمین سلامت فارس است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "نیکوکاران فارس 3.5 میلیارد تومان به درمان کرونا کمک کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیکوکاران فارس 3.5 میلیارد تومان به درمان کرونا کمک کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید